החזרות וביטול הזמנות

לביטול הזמנה לחצי כאן

קנית מוצר בחנות של "ג'ולי" ? אנחנו בטוחים שתאהבי את המוצר ושהוא מתאים לצרכייך.
וגם אם לא, אין בעיה. ב-jolee תוכלי לבטל את ההזמנה שלך ע"י משלוח הודעת ביטול לאתר לכתובת support@jolee.co.il או בשיחה טלפונית לשירות הלקוחות בטלפון 036336688 או בפנייה בעמוד הפייסבוק שלנו:jolee israel
על-פי החוק במדינת ישראל ביטול ההזמנה אפשרי במשך 14 יום בלבד.

חשוב להחזיר אלינו את המוצר בשלמותו ובאריזתו המקורית.
דעי כי במקרה שבו פחת ערך המוצר כתוצאה מהשימוש, יכול העסק לתבוע מהצרכן את שווי הנזק.

בהתאם לחוק, צרכן שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, רשאי לבטל את העסקה בתוך ארבעה חודשים מיום קבלת המוצר, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה או צ'ט בין החברה לצרכן. ביקש הצרכן לבטל את העסקה, רשאית החברה לדרוש מהצרכן להציג לפניה תעודה המוכיחה שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש.

אם העסקה בוטלה שלא עקב פגם או אי התאמה בהזמנה, עליך להחזיר לנו את המוצר על חשבונך.

את ההחזרה תוכלי לבצע ע"י:
1.בקשה לאיסוף מבית הלקוח – תאמי זאת מול שירות הלקוחות של ג'ולי במייל support@jolee.co.il  ואנחנו נשלח אלייך שליח לאיסוף ההחזרה. שירות זה כרוך בתשלום. (40 ש"ח) 
2.החזרה עצמית למחסנינו – בכתובת: רחוב נחשון 12 פתח תקווה. יש לתאם מול שירות הלקוחות שלנו את מועד ההגעה לצורך החזרה. אין להגיע ללא תיאום מראש! 
3. משלוח עצמאי באמצעות דואר ישראל או כל חברה אחרת לכתבות נחשון 12 פתח תקווה.

ומה קורה לאחר מכן? 
עם קבלת הודעת הביטול, שירות הלקוחות שלנו יצור עמך קשר לתיאום ההחזר הכספי. תוכלי לבחור בין:

  • קבלת שובר קנייה לאתר בגובה 100% מהמחיר ששילמת עבור המוצר, דהיינו החזר מלא.

לבין

  • החזר כספי תוך 14 יום מהודעת הביטול  (מותנה בהחזרת המוצר) לאמצעי התשלום בו שילמת עבור המוצר שהחזרת (למשל החזר כספי לכרטיס האשראי שלך), בניכוי 5% (ולא יותר מ-100 ₪) מהמחיר ששילמת עבור המוצר. (כחוק) 

שימי לב! לא ניתן לבצע החזר כנגד מוצר שלא הוחזר כאמור לעיל בתיאום מראש בהחזרה עצמית או באמצעות שליח.

מוצר פגום?!
היה וקיבלת מוצר פגום או מוצר שאינו תואם את המוצר שהזמנת בפועל, אז אנחנו קודם מתנצלים על-כך. אנא, הודיעי לנו באופן מידי במייל לשרות הלקוחות שלנו support@jolee.co.il על כך שקיבלת מוצר פגום או מוצר שאינו תואם את המוצר שהזמנת. אנחנו נדאג לתאם עמך את החזרת המוצר הפגום  על חשבוננו ולהחליפו מידית.