ערכת לק הג'ל המקצועית הגיעה לישראל

 מי מאיתנו (זאת אומרת מי שמקפידה על ציפורניים מטופחות ועשויות) לא מכירה את המצב הזה?

מצאת מישהי שאת סומכת עליה, שעושה את הלק ג'ל הכי מוקפד ומוששששלם, שעשו לך אי פעם (ולא יודעת איך אתן, אבל הציפורניים שלי כבר עברו אי-אילו לק-ג'ליסטיות בחייהן J), היא בתחילת דרכה, ואת - נצמדת אליה, מעודדת, ממליצה, תומכת... ואז, היא מתחילה להצליח, היומן שלה מתמלא, ופתאום, קורונה 

את נשארת בלי לק ג'ל מוקפד.

ובואו לא נדבר על המחיר, שמילא שהוא עולה בכל פעם בהתאם למוניטין,

אבל עשיתן פעם חישוב כמה עולות לנו ציפורניים יפות ומטופחות כל החודש?

המווון כסף!

הפסקתי ללכת למניקוריסטיות ולסלונים שעושים לק ג'ל כי גיליתי שאפשר לבד, וזה פשוט, קל, זמין, נוח וזה גם זול!

מבול של מכוני ציפורניים ומניקוריסטיות חדשות מציפות את האינסטרגם כי מסתבר שלא כל כך מסובך להתמקצע ואין שום צורך ברישיון ממשרד העבודה והתעסוקה.

לעשות לק ג'ל בבית בעצמך ולעצמך (או לחברה/חברות) הפך לטרנד נפוץ, בעיקר בגלל שיש בזה את כל היתרונות שחסרים ללק ג'ל בסלון מקצועי - את יכולה לעשות את זה בכל שעה שבא לך, זה פשוט וקל ולא דורש ידע יוצא דופן (ואת מה שאת לא יודעת, היוטיוב ישמח להשלים לך) - בקיצור, חגיגה!

אבל...

האמת היא, שעם כל זה שכבר מזמן חיפשתי את הדרך לעשות לק ג'ל בבית, עד לא מזמן, רוב הפתרונות שהציע השוק למי שרצתה לעשות לק ג'ל ברמה מקצועית בעצמה, היו חלקיים למדי...

פה קנית ג'ל בסיס מעולה, שם קנית מנורת לד אמינה, כאן קנית ג'ל טופ איכותי - אבל היה קשה למצוא ערכה אחת טובה, שכל מהמרכיבים שלה שווים באיכות הגבוהה שלהם.

 ואז,

גיליתי ברשת את הערכה ללק ג'ל של מיילי!

עקבתי אחריה מאז היא יצאה באנגליה, ועכשיו - טאדאאאאם - היא הגיעה גם לישראל!

חייבת להגיד לכן, עם יד על הלב, שממש התאהבתי, ואני די בטוחה שכשתכירי אותה, גם את תתאהבי.

הערכה מגיעה כשהיא כוללת את כל מה שאני צריכה בשביל לעשות לק ג'ל מתי שאני רוצה וכמה שאני רוצה - מנורת לד, ג'לים לטופ ולבסיס, ארבעה גווני לק (יפים בטירוף! J) ואפילו על אלכוהול, דוחף עור מעץ ובלוק שיוף חשבו עלינו שם, ככה שחוץ, מאולי, את צמר הגפן ונייר הכסף להסרה, יש לך בבית את כל מה שאת רוצה וצריכה בשביל לעשות לק ג'ל אפילו באמצע הלילה!

עכשיו,

בואי נדבר רגע על המחיר, שהוא, כידוע, אחת מהנקודות הכאובות יותר בעניין לק ג'ל אצל מישהי מקצועית.

כמה עולה לעשות לק ג'ל בחודש?

100 ₪? 200 ₪? אם הסלון שלך מהיקרנים ויש לך צמיחה מטורפת (כמו שלי), את יכולה להגיע בקלות גם ל-300 ₪ בחודש...

כאן, במחיר של חודש וחצי (בערך) של לק ג'ל בסלון, את מקבלת ערכה מלאה ואיכותית שמספיקה להרבה זמן. ושוב, את הנוחות של לעשות לק ג'ל מ ת י שמתחשק לך, שזה - שווה הרבה יותר מכסף!

טיפ קטן לסיום:

בינינו?

לי יש קצת ידיים שמאליות, ודי פחדתי שלא אצליח להסתדר עם מריחת הלק ג'ל בעצמי כמו שצריך.

אז כאן, מניסיון, יש לי לומר לך שלושה דברים.

הראשון - הג'ל של מיילי נמרח בקלות ובעדינות, ככה שגם מישהי כמוני יכולה להסתדר איתו בלי שום בעיה. הדבר השני הוא, שהרשת מלאה בסרטונים שמסבירים בדיוק איך למרוח את הלק ואיך לעשות הכל, כדי שהלק שלך ייצא מושלם כמו שאת אוהבת. הדבר השלישי הוא, שאם, בכל זאת, את לא מצליחה להסתדר עם מריחת הלק ג'ל לעצמך (או שסתם בא לך להתפנק J), תתארגני יחד עם חברה טובה ותמרחו האחת לשנייה, כי זה ידוע שתמיד קל יותר למרוח לק למישהי אחרת מאשר לעצמך!

אז זהו, נגמרו התירוצים, תעברי לערכה של מיילי,

ותאמיני לי,

לא תביני איך לא עשית את זה קודם!